Main Menu
User Menu

Huichapan

Huichapan (MX-HGO)

     
Název:
Name:
Huichapan
Originální název:
Original Name:
Huichapan
Další názvy:
Other Names:
nahoa - vŕbová rieka
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Hidalgo
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
20°22'24.9594"N 99°38'52.26"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Huichapan, Tlaxcalilla, San Jose Atlan, Llano Largo, La Sabinita, Mamithi, Bondojito, Zothe, Dantzibojay, El Carmen, Maney, Pedregoso, Dando, Maxtha, El Saucillo, Dongoteay, Vitejhe, El Cajon, Sabina Grande a ďalších 70 lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
7 stor. pred kristom
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Farnosť San Mateo
Kaplnky Nuestra Senora de Guadalupe, Tercer Orden, San Mateo, Kalvária
Palác obecného zastupitelstva
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Pedro María Anaya
Julián Villagrán y Familia
Manuela Correa
José Lugo Guerrero
Javier Rojo Gómez
Humberto Lugo Gil
Antonio Magos
Jorge Rojo Lugo
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
?
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.alfajayucan.com
www.inafed.gob.mx
URL : https://www.valka.cz/Huichapan-t90361#338005Verze : 0
MOD