Main Menu
User Menu

Fresnillo

Fresnillo (MX-ZAC)

     
Název:
Name:
Fresnillo
Originální název:
Original Name:
Fresnillo
Další názvy:
Other Names:
hist. - El Ojo de Aguas de Fresnillo
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Zacatecas
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
23°10'10.3974"N 102°51'39.2364"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Fresnillo, San José de Lourdes, Lázaro Cárdenas (Rancho Grande), Plateros, Estación San José, Miguel Hidalgo (Hidalgo), col.José Ma Morelos - a ďalších 241 menších lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1554
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Chrám de la Concepción
Pevnosť Fresnillo
Divadlo José González Echeverría
Chrám Plateros
Muzea:
Museums:
Ágora José González Echeverría - Banské múzeum
Baňa Proano
Osobnosti:
Personalities:
Genaro García
Manuel Valerio Ortega
Ricardo Monreal Ávila
Jesús González Ortega
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
?
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.fresnillo.gob.mx
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_zac
URL : https://www.valka.cz/Fresnillo-t90064#336541Verze : 0
MOD