Main Menu
User Menu

Atoyac de Álvarez

Atoyac de Álvarez (MX-GRO)

     
Název:
Name:
Atoyac de Álvarez
Originální název:
Original Name:
Atoyac de Álvarez
Další názvy:
Other Names:
hist. - Santa María de la concepción Atoyac
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
17°12'28.6092"N 100°25'58.2528"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Atoyac de Álvarez, El Paraíso, El Ticui, Zacualpan, Cacalotla
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1514
Vojenské objekty:
Military Objects:

Vojenská základňa velenia 27. vojenskej zóny
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Farnosť Santa María de Asunción
Archeologické nálezisko Ticui
Zacualpan predhispánsky chrám
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Juan Álvarez
Cesáreo Ramos
Silvestre G. Mariscal
Eutimio Pinzón
Silvestre Castro
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.e-local.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_gro
https://www.guerrero.gob.mx/?P=atoyac_de_alvarez
INEGI. Tabulados Básicos Nacionales y por Entidad Federativa

URL : https://www.valka.cz/Atoyac-de-Alvarez-t89571#334157Verze : 0
MOD