Main Menu
User Menu

4. motorizovaná divize [1993-1994]

4th Motorized Division

     
Název:
Name:
4. motorizovaná divize
Originální název:
Original Name:
4. motorizovaná divize
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
4. motorizovaná divize
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1994
Nástupce:
Successor:
6. mechanizovaná brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-30.03.1994 Vojenské velitelství Střed
01.04.1994-30.09.1994 2. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.09.1994 Havlíčkův Brod, ?

Velitel:
Commander:
01.01.1993-30.09.1994 Šedivý, Jiří (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-30.09.1994 13. motorizovaný pluk
01.01.1993-30.06.1994 4. prapor oprav techniky
01.01.1993-30.09.1994 4. průzkumný prapor
01.01.1993-30.06.1994 4. ženijní prapor
01.01.1993-30.09.1994 9. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/4-motorizovana-divize-1993-1994-t89466#432004Verze : 0
MOD