Main Menu
User Menu

Washington

Washington, D.C.

     
Název:
Name:
Washington, D.C.
Originální název:
Original Name:
Washington, D.C.
Další názvy:
Other Names:
-
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
38°53'42.04"N 77°02'12.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
16.07.1790
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Graham, William Montrose
* 28.06.1834 
Wilson, John Moulder
* 08.10.1837 
Harrison, William Henry
† 04.04.1841
Gilmer, Thomas Walker
† 28.02.1844
Upshur, Abel Parker
† 28.02.1844
Calhoun, John Caldwell
† 31.03.1850
Taylor, Zachary
† 09.07.1850
Potts, Ramsay Douglas
* 01.09.1850 
Wotherspoon, William Wallace
* 16.11.1850 
Eaton, John Henry
† 17.11.1856
Powell, Lewis Thorton
† 07.07.1865
Stanton, Edwin McMasters
† 24.12.1869
- McMillan, Robert Franklin
* 29.05.1872 
Smith, Alfred T.
* 25.11.1874 
Magruder, Bruce R.
* 13.12.1882 
Ingersoll, Royal Eason
* 20.06.1883 
- Greely, John Nesmith
* 06.06.1885 
Billingslea, Charles
† 14.03.1889
Bancroft, George
† 17.01.1891
Howard, Samuel Lutz
* 08.03.1891 
Coulter, John Breitling
† 06.03.1893
Streett, St. Clair
* 06.10.1893 
- Harrison, William Kelly
* 07.09.1895 
- Putnam, Stanley R.
* DD.MM.1895 
McAuliffe, Anthony Clement
* 02.07.1898 
Hodes, Henry Irving
* 19.03.1899 
Rupertus, William Henry
* 14.11.1899 
Young, Robert Nicholas
* 14.01.1900 
McBlain, John Ferral
* DD.MM.1900 
Lanham, Charles Trueman
* 14.09.1902 
Howze, Robert Lee
* 03.03.1903 
Quesada, Elwood Richard
* 13.04.1904 
Proctor, Redfield
† 04.03.1908
Frank, Royal Thaxter
† 14.05.1908
Butler, Matthew Calbraith
† 14.04.1909
Coppinger, John Joseph
† 11.05.1909
Townsend, Edwin Franklin
† 15.08.1909
Elkins, Stephen Benton
† 04.01.1911
Lampert, James Benjamin
* 16.04.1914 
Hall, Charles Badger
† 11.05.1914
Martin, William Kemp
* 27.08.1915 
Mills, Albert Leopold
† 18.09.1916
Davison, Frederic Ellis
* 28.09.1917 
Rankin, Robert James
* 23.10.1918 
Wilson, John Moulder
† 01.02.1919
Barry, Thomas Henry
† 30.12.1919
Peary, Robert Edwin
† 20.02.1920
Blanchard, George Samuel
* 03.04.1920 
Breckinridge, Joseph Cabell
† DD.MM.1920
Wotherspoon, William Wallace
† 21.10.1921
McAndrew, James William
† 30.04.1922
Macomb, Montgomery Meigs
† 19.01.1924
Gordon, Walter Henry
† 26.04.1924
Gibson, Horatio Gates
† 27.04.1924
Haan, William George
† 26.10.1924
Carter, William Giles Harding
† 24.05.1925
Emerson, Henry Everett
* 28.05.1925 
Ernst, Oswald Herbert
† 21.03.1926
Townsley, Clarence Page
† 28.12.1926
Warner, John William
* 18.02.1927 
Dickman, Joseph Theodore
† 23.10.1927
Potts, Ramsay Douglas
† 17.10.1928
Wahl, Lutz
† 30.12.1928
- Williams, Ezekiel J.
† 07.03.1929
Richardson, Wilds Preston
† 20.05.1929
Good, James William
† 18.11.1929
Aultman, Dwight Edward
† 12.12.1929
Taft, William Howard
† 08.03.1930
Meloy, Guy Stanley
* 16.05.1930 
Menoher, Charles Thomas
† 11.08.1930
Bliss, Tasker Howard
† 09.11.1930
Collins, Edgar Thomas
† 10.02.1933
Sturgis, Samuel Davis
† 06.03.1933
Scott, Hugh Lenox
† 30.04.1934
Bishop, Harry Gore
† 31.08.1934
Read, George Windle
† 06.11.1934
Uline, Willis
† 27.08.1935
- Byroade, George L.
† 12.12.1935
- Shunk, William Alexander
† 09.03.1936
- Moorman, Thomas S.
† 28.06.1936
Dern, George Henry
† 27.08.1936
Butner, Henry Wolfe
† 13.03.1937
- Wittenmyer, Edmund
† 03.07.1937
Davis, Richmond Pearson
† 17.09.1937
- Hannay, John Robert Rigby
† 23.02.1938
Swift, Eben
† 25.04.1938
Garrett, Henry Lawrence
* 24.06.1939 
Smith, Alfred T.
† 27.11.1939
Latrobe, Osmun
† 06.12.1939
Schoeffel, John Bernard
† 26.02.1940
Shanks, David Carey
† 10.04.1940
Dugan, Thomas Buchanan
† 27.04.1940
Treat, Charles Gould
† 11.10.1941
Heavey, John William
† 18.11.1941
Johnson, Hugh Samuel
† 15.04.1942
Crozier, William
† 10.11.1942
- Lyon, Alfred Jefferson
† 01.12.1942
Wright, William Mason
† 16.08.1943
Knox, William Franklin
† 28.04.1944
Dill, John Greer
† 04.11.1944
Craig, Malin
† 25.07.1945
Taft, William Howard
* 13.09.1945 
Davis, Dwight Filley
† 28.11.1945
Hall, Chalmers Gaither
† 03.01.1946
McGlachlin, Edward Fenton
† 09.11.1946
Sultan, Daniel Isom
† 14.01.1947
Coe, Frank Winston
† 25.05.1947
Winans, Edwin Baruch
† 31.12.1947
Winans, Edwin Baruch
† 31.12.1947
Rhodes, Charles Dudley
† 24.01.1948
Lindsey, Julian Robert
† 27.06.1948
Prichard, Vernon Edwin Prichard
† 10.07.1949
Wells, Frank L.
† 27.01.1950
Romeyn, Charles A.
† 31.01.1950
Laubach, Howard Louis
† 19.05.1950
- Leasure, Shelby C.
† 22.07.1950
- Hawkins, Hamilton Smith
† 19.10.1950
Kutz, Charles Willauer
† 25.01.1951
- Knight, Harry Edward
† 12.05.1951
Fox, Conner
† 13.10.1951
Rockenbach, Samuel Dickerson
† 16.05.1952
Marley, James Preston
† 27.11.1952
Halstead, Laurence
† 05.06.1953
Church, John Huston
† 04.11.1953
Wilson, Walter King
† 22.01.1954
Vandenberg, Hoyt Sanford
† 02.04.1954
McCoy, Frank Ross
† 04.06.1954
McLain, Raymond Stallings
† 14.12.1954
Abraham, Clyde Rush
† 25.03.1955
Summerall, Charles Pelot
† 14.05.1955
Edson, Merritt Austin
† 14.08.1955
Smith, Walter Driscoll
† 20.09.1955
Palmer, John McAuley
† 26.10.1955
Haney, Cecil Eugene Diggs
* 01.12.1955 
Van Voorhis, Daniel
† 09.01.1956
Grant, Walter Schuyler
† 03.03.1956
Shaw, Frederick Benjamin
† 01.03.1957
- Kilian, James Alphonse
† 19.03.1958
Gowen, James Bartholomew
† 10.08.1958
Donovan, William Joseph
† 08.02.1959
Parks, Floyd Lavinius
† 10.03.1959
Quarles, Donald Aubrey
† 08.05.1959
Cocheu, Frank Sherwood
† 28.05.1959
Carpender, Arthur Schuyler
† 10.02.1960
Connor, William Durward
† 16.06.1960
Bradley, Joseph Sladen
† 17.01.1961
Miles, Perry Lester
† 17.10.1961
McCloskey, Manus
† 11.05.1963
Canham, Charles Draper William
† 26.08.1963
Hodge, John Reed
† 12.11.1963
Hepburn, Arthur Japy
† 31.05.1964
Bonesteel, Charles Hartwell
† 05.06.1964
Messinger, Edwin John
† 28.01.1965
- Greely, John Nesmith
† 13.06.1965
White, Thomas Dresser
† 22.12.1965
Paul, Willard Stewart
† 21.03.1966
- McMaster, Richard Hugh
† 02.04.1966
Pratt, Henry Conger
† 06.04.1966
Johnson, Louis Arthur
† 24.04.1966
Blanchard, William Hugh
† 31.05.1966
Schmidt, William Richard
† 18.07.1966
Sorley, Lewis Stone
† 15.08.1966
Rogers, Gordon Byrom
† 05.07.1967
- Humphrey, Charles Frederic
† 22.01.1968
- Hamilton, Charles Smith
† 27.06.1968
Andrus, Clift
† 29.09.1968
Hines, John Leonard
† 13.10.1968
Canine, Ralph Julian
† 08.03.1969
Wyman, Willard Gordon
† 29.03.1969
Walker, Fred Livingood
† 06.10.1969
Manhart, Ashton Herbert
† 10.12.1969
Wilson, Durward Saunders
† 20.01.1970
Allen, Roderick Random
† 01.02.1970
Mathewson, Lemuel
† 26.02.1970
Brown, Frederic J.
† 13.03.1971
Malony, Harry James
† 23.03.1971
Morris, William Henry Harrison
† 30.03.1971
Woods, Louis Earnest
† 20.10.1971
O'Donnell, Emmett E.
† 26.12.1971
Ryan, Cornelius Edward
† 06.06.1972
Stark, Harold Rainsford
† 20.08.1972
Palmer, Williston Birkhimer
† 10.11.1973
Hull, John Edwin
† 10.06.1975
Ferenbaugh, Claude Birkett
† 10.09.1975
Podlezl, Bohumír
† 15.12.1975
Anderson, John Benjamin
† 01.09.1976
Bull, Harold Roe
† 01.11.1976
Lampert, James Benjamin
† 10.07.1978
Seitz, John Francis Regis
† 10.10.1978
Hamlett, Barksdale
† 26.08.1979
Harris, Hugh Pate
† 13.11.1979
Matthews, Willis S.
† 29.03.1981
- del Mar, Roland Haddaway
† 19.01.1982
Gettys, Charles Martin
† 20.11.1982
Gray, Gordon
† 26.11.1982
Gruenther, Alfred Maximilian
† 30.05.1983
Parker, Edwin P.
† 07.07.1983
Johnson, Harold Keith
† 24.09.1983
Cunningham, William Alexander
† 25.09.1983
Collins, Arthur Sylvester
† 07.01.1984
Thomas, Gerald Carthrae
† 07.04.1984
Besson, Frank Schaffer
† 15.07.1985
Hasbrouck, Robert Wilson
† DD.08.1985
Caraway, Paul Wyatt
† 13.12.1985
Mahaffey, Fred Keith
† 13.10.1986
Magruder, Carter Bowie
† 14.03.1988
Waters, John Knight
† 09.01.1989
Cowles, Donald Harry
† 04.02.1989
- Kalergis, James George
† 13.04.1991
Eddleman, Clyde Davis
† 19.08.1992
Vittrup, Russell Lowell
† 07.12.1992
Aspin, Leslie
† 21.05.1995
Thurman, Maxwell Reid
† 01.12.1995
Exton, Hugh McClellan
† DD.MM.1995
Woolnough, James Karrick
† 30.05.1996
Davison, Frederic Ellis
† 24.01.1999
Palmer, Charles Day
† 07.06.1999
Zuckert, Eugene Martin
† 05.06.2000
Thurman, John Royster
† 29.05.2004
Goodpaster, Andrew Jackson
† 16.05.2005
Schriever, Bernard Adolph
† 20.06.2005
Davison, Michael Shannon
† 07.09.2006
Guthrie, John Reiley
† 25.05.2009
Weyand, Alexander M.
† 21.05.2011
Resor, Stanley Rogers
† 17.04.2012
Forrester, Eugene Priest
† 25.07.2012
von Kann, Clifton Ferdinand
† 15.01.2014
- Bennett, John C. Bennett
* DD.MM.RRRR 
- Mallory, Philip Halm
* DD.MM.RRRR 
- Russell, George M.
* DD.MM.RRRR 
Talbott, Orwin Clark
† DD.MM.RRRR
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
DD.MM.1800-DD.MM.1801
Velitelství námořní pěchoty
Headquarters, Marine Corps
DD.MM.1801-DD.MM.1901
Velitelství námořní pěchoty
Headquarters, Marine Corps
29.01.1861-15.07.1861
Rota I
Company I
07.09.1862-09.12.1862
11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota A, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company A, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota B, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company B, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota C, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company C, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota D, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company D, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota E, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company E, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota F, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company F, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota G, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company G, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota H, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company H, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota I, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company I, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
07.09.1862-27.09.1862
Rota K, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company K, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota A, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company A, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-10.12.1862
Rota B, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company B, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota C, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company C, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota D, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company D, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota E, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company E, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota F, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company F, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota G, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company G, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-10.12.1862
Rota H, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company H, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-17.11.1862
Rota I, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company I, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
27.09.1862-10.12.1862
Rota K, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company K, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota A, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company A, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota C, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company C, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota D, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company D, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota E, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company E, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota F, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company F, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota G, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company G, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
17.11.1862-10.12.1862
Rota I, 11. pěší pluk Vermontských dobrovolníků
Company I, 11th Vermont Volunteer Infantry Regiment
10.12.1862-12.05.1864
1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota A, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company A, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota B, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company B, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota C, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company C, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota D, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company D, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-12.05.1864
Rota E, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company E, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota F, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company F, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-12.05.1864
Rota G, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company G, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota H, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company H, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-DD.03.1863
Rota I, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company I, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
10.12.1862-12.05.1864
Rota K, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company K, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
DD.03.1863-12.05.1864
Rota A, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company A, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
DD.03.1863-12.05.1864
Rota B, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company B, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
DD.03.1863-12.05.1864
Rota C, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company C, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
DD.03.1863-12.05.1864
Rota D, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company D, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
DD.03.1863-12.05.1864
Rota F, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company F, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
DD.03.1863-12.05.1864
Rota I, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company I, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
11.07.1863-12.05.1864
Rota L, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company L, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
07.10.1863-12.05.1864
Rota M, 1. těžký dělostřelecký pluk Vermontských dobrovolníků
Company M, 1st Vermont Volunteer Heavy Artillery Regiment
27.11.1901-DD.MM.1940
Vysoká škola válečná Armády Spojených států
United States Army War College
DD.MM.1901-DD.MM.1907
Velitelství námořní pěchoty
Headquarters, Marine Corps
DD.MM.1907-DD.MM.1917
Velitelství námořní pěchoty
Headquarters, Marine Corps
DD.MM.1915-DD.MM.RRRR
Úřad náčelníka námořních operací
Office of the Chief of Naval Operations
26.05.1917-DD.MM.RRRR
Generální velitelství Amerických expedičních sil
General Headquarters, American Expeditionary Forces
DD.MM.1917-DD.MM.1919
Velitelství námořní pěchoty
Headquarters, Marine Corps
12.09.1919-DD.MM.RRRR
1. divize
1st Division
13.09.1919-31.08.1920
Generální velitelství Amerických expedičních sil
General Headquarters, American Expeditionary Forces
DD.12.1925-05.09.1928
519. pěší prapor
519th Infantry Battalion
DD.MM.1931-24.08.1936
16. brigáda
16th Brigade
DD.MM.1932-DD.MM.1942
Generální velitelství
General Headquarters
28.02.1934-27.02.1935
Hlavní velitelství vzdušných sil
General Headquarters Air Force
DD.MM.1936-DD.MM.1942
Washingtonská provizorní brigáda
Washington Provisional Brigade
18.10.1937-DD.MM.RRRR
160. pěší brigáda
160th Infantry Brigade
29.03.1941-30.06.1941
Hlavní velitelství vzdušných sil
General Headquarters Air Force
21.01.1942-13.06.1942
311. letištní skupina (speciální)
311th Air Base Group (Special)
DD.01.1942-DD.08.1943
1. mapovací skupina
1st Mapping Group
13.06.1942-18.01.1943
311. provozní skupina
311th Service Group
28.07.1942-28.08.1942
4. bombardovací křídlo
4th Bombardment Wing
15.01.1943-DD.MM.RRRR
Ministerstvo námořnictva
Department of the Navy
15.01.1943-18.09.1947
Ministerstvo války
Department of War
DD.08.1943-23.12.1943
1. fotografická mapovací skupina
1st Photographic Charting Group
01.02.1944-24.11.1944
311. fotografické křídlo, mapovací
311th Photographic Wing, Mapping and Charting
15.02.1946-DD.09.1946
314. skupina pro přepravu jednotek
314th Troop Carrier Group
15.02.1946-31.03.1946
354. stíhací skupina
354th Fighter Group
15.02.1946-31.03.1946
394. bombardovací skupina (lehká)
394th Bombardment Group (Light)
01.07.1946-15.11.1946
Hlídková peruť 900
Patrol Squadron 900
15.11.1946-DD.02.1950
Střední hlídková peruť (pozemních letounů) 71
Medium Patrol Squadron (Landplane) 71
18.09.1947-10.08.1949
Ministerstvo armády
Department of the Army
18.09.1947-DD.MM.RRRR
Ministerstvo letectva
Department of the Air Force
18.09.1947-10.08.1949
Národní vojenské vedení
National Military Establishment
10.08.1949-DD.MM.RRRR
Ministerstvo obrany
Department of Defense
DD.02.1950-15.09.1950
Hlídková peruť 661
Patrol Squadron 661
15.07.1994-01.03.1995
11. křídlo zabezpečení
11th Support Wing
01.03.1995-01.10.2010
11. křídlo
11th Wing
DD.MM.2013-DD.MM.RRRR
Škola národní bezpečnosti a strategie zdrojů Dwighta D. Eisenhowera
Dwight D. Eisenhower School for National Security and Resource Strategy
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
2. skupina civilně-vojenské spolupráce
2nd Civil Affairs Group
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Armádní vysoká škola průmyslová
Army Industrial College
DD.MM.RRRR-14.01.1943
Ministerstvo války
Department of War
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Národní vysoká škola válečná
National War College
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Potomacké námořní velitelství
Potomac River Naval Command
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Průmyslová škola ozbrojených sil
Industrial College of the Armed Forces
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Univerzita národní obrany
National Defense University
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Velitelství námořních zařízení
Navy Installations Command
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Velitelství záloh námořnictva
Navy Reserve Force
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://en.wikipedia.org/wiki/Washington,_D.C.
URL : https://www.valka.cz/Washington-t88785#330697Verze : 0
MOD