Main Menu
User Menu

Stíhací peruť 91 [1952-1963]

Fighter Squadron 91 / VF-91

     
Název:
Name:
Stíhací peruť 91
Originální název:
Original Name:
Fighter Squadron 91
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.03.1952
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1963
Nástupce:
Successor:
Stíhací peruť 194
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
11.02.1956-13.06.1956 Palubní letecká skupina 9
Dislokace:
Deployed:
11.02.1956-13.06.1956 -, USS Oriskany (CV-34)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman F9F-6 Cougar
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.history.navy.mil
URL : https://www.valka.cz/Stihaci-perut-91-1952-1963-t87446#584387Verze : 1
MOD