Main Menu
User Menu

Stíhací peruť 141 [1953-1963]

Fighter Squadron 141 / VF-141

     
Název:
Name:
Stíhací peruť 141
Originální název:
Original Name:
Fighter Squadron 141
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.02.1953
Předchůdce:
Predecessor:
Stíhací peruť 721
Datum zániku:
Disbanded:
15.10.1963
Nástupce:
Successor:
Stíhací peruť 53
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.05.1960-15.12.1960 Palubní letecká skupina 14
Dislokace:
Deployed:
14.05.1960-15.12.1960 -, USS Oriskany (CV-34)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR McDonnell F3H-2 Demon
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.history.navy.mil
URL : https://www.valka.cz/Stihaci-perut-141-1953-1963-t87113#584702Verze : 1
MOD