Main Menu
User Menu

Győr

Ráb, Raab

Diskuse
     
Název:
Name:
Ráb
Originální název:
Original Name:
Győr
Další názvy:
Other Names:
Arrabona, Raab
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
00°00'00.00"N 00°00'00.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Gyor-t86401#320095Verze : 1
Ve starší literatuře je Györ uváděn jako Ráb. Pod tímto jménem je i vedena třeba bitva s turky v roce 1598. Dnes je to velké průmyslové město na severu Maďarska.


zdroj : vlastní nívštěva
URL : https://www.valka.cz/Gyor-t86401#320103Verze : 0