Main Menu
User Menu

Augusta

Augusta, Georgia

     
Název:
Name:
Augusta
Originální název:
Original Name:
Augusta
Další názvy:
Other Names:
The Garden City
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Richmond
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
33°28'12.00"N 81°58'30.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1736
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.AugustaGA.gov
URL : https://www.valka.cz/Augusta-t84757#403414Verze : 0
MOD