Main Menu
User Menu

Žďár nad Sázavou

okr. Žďár nad Sázavou

     
Název:
Name:
Žďár nad Sázavou
Originální název:
Original Name:
Žďár nad Sázavou
Další názvy:
Other Names:
Město Žďár na Moravě
Saar
Sar
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Žďár nad Sázavou
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°33'54.00"N 15°56'26.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
Žďár nad Sázavou 1
Žďár nad Sázavou 2
Žďár nad Sázavou 3
Žďár nad Sázavou 4
Žďár nad Sázavou 5
Žďár nad Sázavou 6
Žďár nad Sázavou 7
Mělkovice
Radonín
Stržanov
Veselíčko
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1252
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/HSSep
URL : https://www.valka.cz/Zdar-nad-Sazavou-t84415#489670Verze : 0
MOD