Main Menu
User Menu

Florencie

Florence / Firenze

     
Název:
Name:
Florencie
Originální název:
Original Name:
Firenze
Další názvy:
Other Names:
Florencie (česky), Florencia, Florence (angl.), Fiorenza (ital.), Florentia (lat.)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Firenze
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
43°46'33.657"N 11°15'20.862"E
Místní části:
Local Municipalities:
Galluzzo, Settignano
První písemná zmínka:
First Written Reference:
59 p.n.l.
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
DD.MM.1849-DD.MM.RRRR
Řadový pěší pluk č. 1
1st Line Infantry Regiment
18.04.1941-DD.04.1944
Štáb I. skupiny Noční stíhací eskadry 4
Staff of the 1st Group of 4th Night Fighter Wing
01.09.1942-DD.01.1944
1. letka Noční stíhací eskadry 4
1st Squadron of the 4th Night Fighter Wing
01.09.1942-DD.11.1942
2. letka Noční stíhací eskadry 4
2nd Squadron of the 4th Night Fighter Wing
01.09.1942-DD.08.1944
3. letka Noční stíhací eskadry 4
3rd Squadron of the 4th Night Fighter Wing
01.09.1942-DD.08.1944
I. skupina Noční stíhací eskadry 4
1st Group of the 4th Night Fighter Wing
DD.12.1942-DD.04.1943
2. letka Noční stíhací eskadry 4
2nd Squadron of the 4th Night Fighter Wing
DD.04.1943-DD.08.1944
2. letka Noční stíhací eskadry 4
2nd Squadron of the 4th Night Fighter Wing
16.06.1944-08.07.1944
2. letka Skupiny blízkého průzkumu 11
2nd Squadron of the 11th Short-Range Reconnaissance Group
16.06.1944-24.06.1944
3. letka Skupiny blízkého průzkumu 11
3rd Squadron of the 11th Short-Range Reconnaissance Group
16.06.1944-06.07.1944
Skupina blízkého průzkumu 11
11th Short-Range Reconnaissance Group
20.09.1944-26.04.1945
208. peruť RAF
No. 208 Squadron RAF
28.09.1944-25.04.1945
225. peruť RAF
No. 225 Squadron RAF
02.10.1944-13.11.1944
111. peruť RAF
No. 111 Squadron RAF
02.10.1944-13.11.1944
72. peruť RAF
No. 72 Squadron RAF
10.10.1944-16.11.1944
93. peruť RAF
No. 93 Squadron RAF
13.10.1944-16.11.1944
43. peruť RAF
No. 43 Squadron RAF
17.11.1944-31.12.1944
185. peruť RAF
No. 185 Squadron RAF
17.11.1944-31.12.1944
87. peruť RAF
No. 87 Squadron RAF
17.01.1945-26.08.1945
3. průzkumná skupina
3rd Reconnaissance Group
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL CZ: https://www.valka.cz/Florencie-t84111#308647Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Florence-Firenze-t84111#308647Version : 0
MOD