Main Menu
User Menu

44. lehký motorizovaný prapor [2008- ]

44th Light Motorized Battalion

     
Název:
Name:
44. lehký motorizovaný prapor
Originální název:
Original Name:
44. lehký motorizovaný prapor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.2008
Předchůdce:
Predecessor:
153. záchranný prapor
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.2008-DD.MM.RRRR 4. brigáda rychlého nasazení
Dislokace:
Deployed:
01.10.2008-DD.MM.RRRR Jindřichův Hradec, Žižkova kasárna
Velitel:
Commander:
01.10.2008-31.05.2012 Náhončík, Roman (Podplukovník)
01.06.2012-31.07.2012 Jelínek, Vladimír1) (Major)
01.08.2012-30.06.2016 Štěpánek, Jan (Podplukovník)
01.07.2016-DD.MM.RRRR Jašek, Igor (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.10.2008-DD.MM.RRRR velitelská rota
01.10.2008-DD.MM.RRRR 1. pěší rota
01.10.2008-DD.MM.RRRR 2. pěší rota
01.10.2008-30.11.2014 3. pěší rota
01.12.2014-DD.MM.RRRR mechanizovaná rota
01.10.2008-DD.MM.RRRR rota zbraní
01.10.2008-DD.MM.RRRR rota logistiky
Čestný název:
Honorary Name:
08.05.2011-DD.MM.RRRR Generála Josefa Ereta
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR -
Poznámka:
Note:
1) velitel z pověření ZVÚ
Zdroje:
Sources:
www.4brn.army.cz
www.44lmopr.army.cz

URL : https://www.valka.cz/44-lehky-motorizovany-prapor-2008-t82415#301893Verze : 0
MOD