Main Menu
User Menu

Distribuční centrum [2004-2013]

     
Název:
Name:
Distribuční centrum
Originální název:
Original Name:
Distribuční centrum
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2004
Předchůdce:
Predecessor:
Středisko logistické podpory jednotek v zahraničí
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.2013
Nástupce:
Successor:
Centrum zabezpečení zahraničních operací a mimořádných stavů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2004-31.12.2008 Ředitelství logistické a zdravotnické podpory
01.01.2009-30.09.2009 Velitelství podpory
01.10.2009-30.06.2013 Velitelství sil podpory
Dislokace:
Deployed:
01.07.2004-30.06.2013 Pardubice, ?
Velitel:
Commander:
01.07.2004-30.10.2004 Vodrážka, Jan (Podplukovník)
01.11.2004-04.04.2005 Matis, Miroslav (Podplukovník)
05.04.2005-DD.MM.2006 Holčík, Jan (Major)
DD.MM.2006-DD.MM.RRRR Holčík, Jan (Podplukovník)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Hloupý, Josef (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velení a štáb
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Středisko zabezpečení jednotek v zahraničí
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Středisko logistiky
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VZ 4993
Zdroje:
Sources:
https://www.dc.army.cz/
https://www.acr.army.cz/scripts/detail.php?id=7709
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Distribucni-centrum-2004-2013-t78820#375699Verze : 0
MOD
Distribuční centrum Pardubice
17. 11. 2010
Distribuční centrum [2004-2013] - vlastní foto

vlastní foto
URL : https://www.valka.cz/Distribucni-centrum-2004-2013-t78820#377336Verze : 0
MOD