Main Menu
User Menu

I. skupina Noční stíhací eskadry 11 [1944-1945]

1st Group of the 11th Night Fighter Wing / I. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 11 (I./NJG 11)

     
Název:
Name:
I. skupina Noční stíhací eskadry 11
Originální název:
Original Name:
I. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.08.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
26.08.1944-08.05.1945 Müller, Friedrich-Karl (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
28.08.1944-04.01.1945 1. letka Noční stíhací eskadry 11
28.08.1944-DD.01.1945 2. letka Noční stíhací eskadry 11
DD.01.1945-31.03.1945 1. letka Noční stíhací eskadry 11
31.03.1945-DD.05.1945 2. letka Noční stíhací eskadry 11

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/njagd/njg11.htm
URL : https://www.valka.cz/I-skupina-Nocni-stihaci-eskadry-11-1944-1945-t75271#549484Verze : 0
MOD