Main Menu
User Menu

Dělostřelecký pluk 4 [1939-1940]

4th Artillery Regiment / Delostrelecký pluk 4

     
Název:
Name:
Dělostřelecký pluk 4
Originální název:
Original Name:
Delostrelecký pluk 4
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1940
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1939-01.09.1939 Vyšší velitelství 3
01.09.1939-11.09.1939 3. divise
11.09.1939-01.10.1939 1. divise
01.10.1939-20.10.1939 Vyšší velitelství 3
20.10.1939-01.02.1940 Velitelství divisní oblasti 3
Dislokace:
Deployed:
01.08.1939-01.02.1940 Kežmarok, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.08.1939-01.02.1940 Perko, Emil (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1939-01.02.1940 Dělostřelecký oddíl I/4
01.08.1939-01.02.1940 Dělostřelecký oddíl II/4
01.08.1939-01.02.1940 Dělostřelecký oddíl III/4
01.08.1939-01.02.1940 Náhradní oddíl dělostřeleckého pluku 4

Ručně vyplněné položky:

Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-pluk-4-1939-1940-t74993#528282Verze : 0
MOD