Main Menu
User Menu

46. skupina RAF [1972-1976]

No. 46 Group RAF


SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ NO 46 (STRATEGIC SUPPORT) GROUP
46. SKUPINA STRATEGICKÉ PODPORY
Datum vzniku 01.09.1972
Předchůdce ---
Datum zániku 01.01.1976
Následovník sloučena s 38. skupinou
Nadřízené velitelství 01.09.1972 - 01.01.1976 Velitelství útočného letectva
Dislokace
Velitelé 01.09.1972 - 02.01.1973 AM Sir Harry Burton
03.01.1973 - 06.12.1973 AM Sir Denis Crowley-Milling
07.12.1973 - 02.10.1974 AM Sir Neil Cameron
03.10.1974 - 01.01.1976 AVM N. E. Hoad
Podřízená velitelství
Podřízená tělesa
Literatura https://www.rafweb.org/Grp04.htm
URL : https://www.valka.cz/46-skupina-RAF-1972-1976-t74752#274956Verze : 0
MOD