Main Menu
User Menu

38. skupina RAF [1960-1983]

No. 38 Group RAF


SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ NO 38 (AIR SUPPORT) GROUP
38. SKUPINA LETECKÉ PODOPORY
Datum vzniku 01.01.1960
Předchůdce ---
Datum zániku 17.11.1983
Následovník ---
Nadřízené velitelství 01.01.1960 - 01.08.1967 Velitelství dopravního letectva
01.08.1967 - 01.07.1972 Velitelství letecké podpory
01.07.1972 - 17.11.1983 Velitelství útočného letectva
Dislokace
Velitelé 01.01.1960 - 26.07.1962 AVM P. G. Wykeham
27.07.1962 - 31.12.1964 AVM T. W. Piper
01.01.1965 - 01.03.1966 AVM L. D. Mavor
01.03.1966 - 31.07.1967 AVM P. C. Fletcher
01.08.1967 - 23.06.1970 AVM H. B. Martin
24.06.1970 - 20.02.1972 AVM D. Crowley-Milling
21.02.1972 - 01.11.1974 AVM F. S. Hazlewood
02.11.1974 - 09.12.1977 AVM P. G. K. Williamson
10.12.1977 - 26.02.1980 AVM J. A. Gilbert
27.02.1980 - DD.MM.RRRR AVM D. P. Hall
?? - ?? AVM D. Parry-Evans
Podřízená velitelství
Podřízená tělesa
Literatura https://www.rafweb.org/Grp04.htm
URL : https://www.valka.cz/38-skupina-RAF-1960-1983-t74751#274907Verze : 0
MOD