Main Menu
User Menu

Velitelství tankového vojska 2. oblasti [1945-1948]

Tank Command of 2nd Area

     
Název:
Name:
Velitelství tankového vojska 2. oblasti
Originální název:
Original Name:
Velitelství tankového vojska 2. oblasti
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.09.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1948
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.09.1945-01.10.1948 Vojenská oblast 2
Dislokace:
Deployed:
15.09.1945-01.10.1948 Tábor

Velitel:
Commander:
15.09.1945-DD.12.1947 Studený, Josef
00.12.1947-01.10.1948 Vrkoč, Josef
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.09.1945-01.10.1945 12. tanková brigáda

Ručně vyplněné položky:
15.09.1945-01.10.1948 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.12.1945-01.10.1948 VÚ 2144-T Tábor
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archív Praha,
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-tankoveho-vojska-2-oblasti-1945-1948-t73641#261533Verze : 1
MOD