Main Menu
User Menu

Bombardovací eskadra 157 [1937-1939]

157th Bomber Wing / Kampfgeschwader 157 (KG 157)

     
Název:
Name:
Bombardovací eskadra 157
Originální název:
Original Name:
Kampfgeschwader 157
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1937
Předchůdce:
Predecessor:
Bombardovací eskadra 154
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1939
Nástupce:
Successor:
Bombardovací eskadra 27
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
01.04.1937-01.05.1939 Langenhagen, Fliegerhorst Langenhagen /
Velitel:
Commander:
01.04.1937-31.01.1939 Putzier, Richard (Major)
01.02.1939-01.05.1939 Behrendt, Hans (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1937-01.05.1939 I. skupina Bombardovací eskadry 157
01.04.1937-01.05.1939 II. skupina Bombardovací eskadry 157
01.04.1937-01.05.1939 III. skupina Bombardovací eskadry 157

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
01.04.1937-01.05.1939 Boelcke (Boelcke, Oswald)
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/air/kampf/kg157.html
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-eskadra-157-1937-1939-t7355#513669Verze : 0
MOD
:


Maj Richard Putzier, 1.4.37 - 31.1.39
Oberst Hans Behrendt, 1.2.39 - 1.5.39


Stab:


Zformován 1.4.37 v Langenhagen ze Stab/KG154.
1.5.39 přejmenován na Stab/KG27.


Základny:


1.4.37 - 1.5.39 Hannover-Langenhagen He 111
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-eskadra-157-1937-1939-t7355#17658Verze : 0
MOD