Main Menu
User Menu

Silniční sbor [1966-1969]

Road Corps

     
Název:
Name:
Silniční sbor
Originální název:
Original Name:
Silniční sbor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1966
Předchůdce:
Predecesssor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1969
Nástupce:
Successsor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1966-01.09.1969 Hlavní týl
Dislokace:
Deployed:
01.09.1966-01.09.1969 Olomouc, ? /
Velitel:
Commander:
01.09.1966-DD.06.1969 Lalo, Juraj (Generálmajor)
DD.06.1969-01.09.1969 Kostrej, Juraj (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1966-01.05.1969 31. silniční brigáda
01.09.1966-01.09.1969 1. silniční stavební prapor pomocné výroby
01.09.1966-01.09.1969 32. silniční brigáda
01.09.1966-01.09.1969 5. silniční brigáda
01.09.1966-01.09.1969 7. silniční mostní brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, fond Silniční sbor
URL : https://www.valka.cz/Silnicni-sbor-1966-1969-t73329#405840Verze : 0
MOD