Main Menu
User Menu

7. bombardovací křídlo, velmi těžké [1947-1948]

7th Bombardment Wing, Very Heavy

     
Název:
Name:
7. bombardovací křídlo, velmi těžké
Originální název:
Original Name:
7th Bombardment Wing, Very Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.11.1947
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1948
Nástupce:
Successor:
7. bombardovací křídlo, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.11.1947-01.08.1948 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
17.11.1947-13.01.1948 Fort Worth, Fort Worth AAF
13.01.1948-29.01.1948 Fort Worth, Griffiss AFB
29.01.1948-01.08.1948 Fort Worth, Carswell AFB
Velitel:
Commander:
17.11.1947-01.08.1948 Clark, Alan D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.11.1947-20.07.1948 7. bombardovací skupina (velmi těžká)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/7-bombardovaci-kridlo-velmi-tezke-1947-1948-t69913#246105Verze : 0
MOD