Main Menu
User Menu

51. základna chemického vojska [2003-2003]

51st Chemical Forces Base

     
Název:
Name:
51. základna chemického vojska
Originální název:
Original Name:
51. základna chemického vojska
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.2003
Předchůdce:
Predecessor:
1. výcviková základna chemického vojska
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2003
Nástupce:
Successor:
31. brigáda chemické ochrany
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.2003-30.11.2003 Velitelství specializovaných sil
Dislokace:
Deployed:
01.04.2003-30.11.2003 Liberec, ?
Velitel:
Commander:
01.04.2003-30.11.2003 Gajdoš, Jiří (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.2003-30.11.2003 511. prapor chemické ochrany
01.04.2003-30.11.2003 512. prapor zabezpečení

Ručně vyplněné položky:
01.04.2003-30.11.2003 Výcvikové středisko chemického vojska
01.04.2003-30.11.2003 Zdravotní odřad
01.04.2003-30.11.2003 Laboratorně vyhodnocovací odřad
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/51-zakladna-chemickeho-vojska-2003-2003-t69039#380580Verze : 0
MOD
51. základna chemického vojska





Vznik: 1. 4. 2003 z 1. výcviková základny chemického vojska


Dislokace: Liberec


Nadřízený stupeň:


Složení:
511. praporem chemické ochrany
512. praporem zabezpečení


Zánik: 30. 11. 2003 transformace na 31. brigádu chemické ochrany


Zdroj: www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/51-zakladna-chemickeho-vojska-2003-2003-t69039#242664Verze : 0
MOD