Main Menu
User Menu

1. tanková divize [1993-1994]

1st Tank Division

     
Název:
Name:
1. tanková divize
Originální název:
Original Name:
1. tanková divize
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
1. tanková divize
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1994
Nástupce:
Successor:
1. mechanizovaná brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.06.1994 Slaný, ?
Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.07.1993 Martinek, Jiří (Plukovník)
01.08.1993-31.08.1994 Kruml, Aleš (Plukovník)
01.09.1993-30.06.1994 Prokeš, Josef (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.01.1993-30.06.1994 Kruml, Aleš (Plukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-30.06.1994 1. dělostřelecký pluk
01.01.1993-30.06.1994 1. prapor materiálního zabezpečení
01.01.1993-30.06.1994 1. prapor oprav techniky
01.01.1993-DD.MM.1994 1. průzkumný prapor
01.01.1993-30.06.1994 1. sklad zdravotnického materiálu
01.01.1993-30.06.1994 1. spojovací prapor
01.01.1993-31.12.1993 1. ženijní prapor
01.01.1993-30.06.1994 2. tankový pluk
01.01.1993-30.06.1994 21. tankový pluk
01.01.1993-30.06.1994 3. mechanizovaný pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Generála Heliodora Píky
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/1-tankova-divize-1993-1994-t65660#233224Verze : 0
MOD