Main Menu
User Menu

74. výcvikové středisko [1994-1997]

74th Training Centre

     
Název:
Name:
74. výcvikové středisko
Originální název:
Original Name:
74. výcvikové středisko
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
33. tankový pluk
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1997
Nástupce:
Successor:
74. mechanizovaný prapor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-31.12.1994 3. mechanizovaná divize
01.01.1995-31.12.1997 7. mechanizovaná brigáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1994-31.12.1997 Přáslavice, kasárna Hanáckého pluku
Velitel:
Commander:
01.10.1994-30.09.1996 Gurník, Ján ( )
01.10.1996-31.12.1997 Janečka, Zbyněk ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/74-vycvikove-stredisko-1994-1997-t63924#450258Verze : 0
MOD