Main Menu
User Menu

6. speciální brigáda [1995-2001]

6th Special Brigade

     
Název:
Name:
6. speciální brigáda
Originální název:
Original Name:
6. speciální brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1995
Předchůdce:
Predecessor:
6. speciální středisko
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2001
Nástupce:
Successor:
6. skupina speciálních sil
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
01.10.1995-30.09.2002 Prostějov, ?
Velitel:
Commander:
01.10.1995-30.10.1997 Arnošt, Jaroslav (Plukovník)
01.11.1997-31.03.1999 Pavel, Petr (Plukovník)
01.04.1999-01.06.2000 velením pověřen náčelník štábu / commissioned commander was Chief of Staff
01.06.2000-30.09.2001 Trojan, Josef (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.10.1995-31.05.2000 Trojan, Josef ( )
01.06.2000-30.09.2001 ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 6. rota speciálních sil
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Čestný název:
Honorary Name:
08.05.1999-30.09.2001 Generála Moravce
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR ?
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.natoaktual.cz
www.vojenstvi.cz
www.601skss.cz
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/6-specialni-brigada-1995-2001-t63666#227135Verze : 0
MOD



Krycí číslo: VÚ 8280
URL : https://www.valka.cz/6-specialni-brigada-1995-2001-t63666#334001Verze : 0
MOD