Main Menu
User Menu

3. kavkazská střelecká divize [1922-1931]

3rd Caucasus Rifle Division / 3-я кавказская стрелковая дивизия

     
Název:
Name:
3. kavkazská střelecká divize
Originální název:
Original Name:
3-я кавказская стрелковая дивизия
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.12.1922
Předchůdce:
Predecessor:
3. kavkazská střelecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1931
Nástupce:
Successor:
3. kavkazská horská střelecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.12.1922-17.08.1923 Samostatná kavkazská armáda
17.08.1923-01.10.1931 Kavkazská armáda
Dislokace:
Deployed:
31.12.1922-DD.MM.1924 Alexandropol, ?
DD.MM.1924-01.10.1931 Leninakan, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.1924-DD.MM.1927 Šeko, Jakov Vasiljevič ( )
DD.MM.1927-DD.MM.1929 Urickij, Semjon Petrovič ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/3-kavkazska-strelecka-divize-1922-1931-t62991#564761Verze : 2
MOD