Main Menu
User Menu

Arménská horská střelecká divize [1931-1936]

Armenian Mountain Rifle Division / Армянская горнострелковая дивизия

     
Název:
Name:
Arménská horská střelecká divize
Originální název:
Original Name:
Армянская горнострелковая дивизия
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1931
Předchůdce:
Predecessor:
Arménská střelecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1936
Nástupce:
Successor:
76. horská střelecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1931-17.05.1935 Kavkazská armáda
17.05.1935-01.07.1936 Zakavkazský vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
01.10.1931-17.05.1935 Jerevan, ? /

Velitel:
Commander:

Náčelník štábu:
Chief of Staff:
-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.1935-01.07.1936 Arménská horská střelecká divize Klimenta Jefremoviče Vorošilova
Vyznamenání:
Decorations:
26.05.1936 Řád rudého praporu
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Armenska-horska-strelecka-divize-1931-1936-t61812#564753Verze : 2
MOD