Main Menu
User Menu

Orelský vojenský okruh [1943-1945]

Orel Military District / Орловский военный округ

     
Název:
Name:
Orelský vojenský okruh
Originální název:
Original Name:
Орловский военный округ
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.08.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
09.07.1945
Nástupce:
Successor:
Voroněžský vojenský okruh
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.08.1943-09.07.1945 Lidový komisariát obrany
Dislokace:
Deployed:
21.08.1943-09.07.1945 Orel, ? /
Velitel:
Commander:
21.08.1943-DD.01.1944 Popov, Matvěj Timofejevič (generálmajor)
DD.01.1944-09.07.1945 Popov, Matvěj Timofejevič (generálporučík)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
21.08.1943-09.07.1945
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.06.1945-09.07.1945 6. armáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Orelsky-vojensky-okruh-1943-1945-t61014#515072Verze : 0
MOD