Main Menu
User Menu

22. střelecký sbor [1943-1945]

22nd Rifle Corps / 22-й стрелковый корпус

     
Název:
Name:
22. střelecký sbor
Originální název:
Original Name:
22-й стрелковый корпус
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.02.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.06.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1943-01.05.1943 328. střelecká divize
DD.07.1943-DD.09.1943 339. střelecká divize
DD.12.1943-DD.06.1944 129. gardová střelecká divize
DD.12.1943-DD.03.1944 71. střelecká divize
01.02.1944-03.02.1944 234. střelecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/22-strelecky-sbor-1943-1945-t60616#565196Verze : 1
MOD