Main Menu
User Menu

Generálporučík legií [1918-1919]

Lieutenant-General of Legions

     
Název hodnosti:
Name of the Rank:
generálporučík legií
Generálská skupina:
Generals Group:
generálové zbraní
Datum vzniku:
Established:
07.02.1918
Předchůdce:
Preceding Rank:
-
Datum zániku:
Abolished:
01.11.1919
Nástupce:
Succeeding Rank:
generál IV. hodnostní třídy
Hodnost vyšší:
Higher Rank:
-
Hodnost nižší:
Lower Rank:
generálmajor legií
Hodnost obdobná:
Equivalent Rank:
polní podmaršál
viceadmirál
generál štábní lékař
generál štábní auditor
generál štábní intendant
Počet udělení:
Number of Appointments:
2
URL : https://www.valka.cz/Generalporucik-legii-1918-1919-t60283#217365Verze : 0
MOD

Příjmení a jméno, titul
Surname, Name and Title
Hodnost
Rank
Datum a místo narození
Date and Place of Birth
Datum a místo úmrtí
Date and Place of Decease
Datum udělení hodnosti
Date of Appointment
Šokorov Vladimir Nikolajevič


generálporučík legií
Lieutenant-General of Legions
15.07.1868
Moskva
11.07.1940
Modřany
29.08.1918


Štefánik Milan Rastislav
PhDr.
generálporučík legií
Lieutenant-General of Legions
21.07.1880
Kosaras
04.05.1919
Vajnory
14.10.1918


URL : https://www.valka.cz/Generalporucik-legii-1918-1919-t60283#374579Verze : 0
MOD
Diskuse
Janin a Hennocque jsou tu navic oproti te puvodni tabulce, je to ok ?
URL : https://www.valka.cz/Generalporucik-legii-1918-1919-t60283#422704Verze : 0
MOD