Main Menu
User Menu

28. střelecký sbor [1940-1941]

28th Rifle Corps / 28-й стрелковый корпус

     
Název:
Name:
28. střelecký sbor
Originální název:
Original Name:
28-й стрелковый корпус
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.02.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
22.09.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
DD.MM.RRRR-DD.07.1941 4. armáda
DD.07.1941-DD.08.1941 13. armáda
DD.08.1941-DD.09.1941 21. armáda
Dislokace:
Deployed:


Velitel:
Commander:
29.02.1940-14.03.1940 Kuročkin, Pavel Alexejevič (Komandir divizii / Командир дивизии)
14.03.1940-04.06.1940 Popov, Vasilij Stěpanovič (Komandir divizii / Командир дивизии)
04.06.1940-22.09.1941 Popov, Vasilij Stěpanovič (Geněral-major / Генерал-майор)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:

URL : https://www.valka.cz/28-strelecky-sbor-1940-1941-t58401#528964Verze : 0
MOD