Main Menu
User Menu

33. střelecký sbor [1941-1941]

33rd Rifle Corps / 33-й стрелковый корпус

     
Název:
Name:
33. střelecký sbor
Originální název:
Original Name:
33-й стрелковый корпус
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.03.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.07.1941
Nástupce:
Successor:
43. armáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.03.1941-13.06.1941 Orelský vojenský okruh
14.06.1941-23.07.1941 Orelský vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
14.03.1941-DD.06.1941 Kursk, ? /
DD.06.1941-23.07.1941 východoevropské válčiště
Velitel:
Commander:
14.03.1941-23.07.1941 Chaljuzin, Grigorij Alexejevič (Geněral-major / Генерал-майор)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.1941-DD.MM.1941 89. střelecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/33-strelecky-sbor-1941-1941-t58381#522431Verze : 0
MOD