Main Menu
User Menu

33. střelecký sbor [1936-1939]

33rd Rifle Corps / 33-й стрелковый корпус

     
Název:
Name:
33. střelecký sbor
Originální název:
Original Name:
33-й стрелковый корпус
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.09.1936
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
16.09.1939
Nástupce:
Successor:
Murmanská armádní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.09.1936-16.09.1939 Leningradský vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
25.09.1936-11.09.1939 Leningrad, ? /
11.09.1939-16.09.1939 Murmansk

Velitel:
Commander:
25.09.1936-DD.06.1937 Bachtin, Alexandr Nikolajevič (Komandir divizii / Командир дивизии)
DD.06.1937-16.09.1939 Chabarov, Ivan Nikitič (Komandir divizii / Командир дивизии)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1938-10.09.1939 14. střelecká divize
10.09.1939-16.09.1939 14. střelecká divize
10.09.1939-16.09.1939 88. střelecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/33-strelecky-sbor-1936-1939-t58337#564847Verze : 2
MOD