Main Menu
User Menu

Sibiřský vojenský okruh [1941-1945]

Siberian Military District / Сибирский военный округ

     
Název:
Name:
Sibiřský vojenský okruh
Originální název:
Original Name:
Сибирский военный округ
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.06.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Sibiřský vojenský okruh
Datum zániku:
Disbanded:
09.07.1945
Nástupce:
Successor:
Západosibiřský vojenský okruh
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
13.06.1941-09.07.1945 Lidový komisariát obrany
Dislokace:
Deployed:
13.06.1941-09.07.1945 Novosibirsk, ? /
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.09.1941-02.11.1941 372. střelecká divize
27.06.1942-DD.09.1942 6. střelecký sbor
01.11.1942-DD.MM.RRRR 12. stíhací letecký pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Sibirsky-vojensky-okruh-1941-1945-t57258#515018Verze : 0
MOD