Main Menu
User Menu

31. silniční brigáda [1961-1969]

31st Road Brigade

     
Název:
Name:
31. silniční brigáda
Originální název:
Original Name:
31. silniční brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1962-01.12.1963 Hlavní týl
01.12.1963-01.09.1966 Velitelství silničního vojska
01.09.1966-01.05.1969 Silniční sbor
Dislokace:
Deployed:
01.09.1961-01.10.1968 Česká Třebová, ? /
01.10.1968-01.05.1969 Ústí nad Orlicí, ? /

Velitel:
Commander:
01.09.1961-01.05.1969 Křepelka, Ladislav (plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1961-01.05.1969 131. silniční prapor
01.09.1961-01.09.1963 132. silniční prapor
01.09.1961-01.09.1963 133. silniční prapor
01.09.1961-01.09.1963 134. silniční stavební prapor
01.09.1961-01.05.1969 135. silniční mostní prapor
01.09.1961-01.05.1969 136. silniční speciální mostní prapor
01.09.1963-01.05.1969 132. silniční prapor
01.09.1963-01.05.1969 133. silniční prapor
01.09.1963-01.05.1969 134. silniční stavební prapor
01.09.1963-01.05.1969 31. školní silniční prapor
01.06.1966-01.05.1969 92. silniční stavební prapor
01.06.1966-01.05.1969 93. silniční stavební prapor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
29.04.1967 Řád práce
Poznámka:
Note:
01.09.1961-01.10.1968 VÚ 9116 Česká Třebová
01.10.1968-01.05.1969 VÚ 9116 Ústí nad Orlicí
Zdroje:
Sources:
VÚA-VHA Praha, fond 1966 (31. silniční brigáda), kronika
URL : https://www.valka.cz/31-silnicni-brigada-1961-1969-t54607#594241Verze : 3
MOD