Main Menu
User Menu

11. silniční prapor [1961-1992]

11th Road Battalion

     
Název:
Name:
11. silniční prapor
Originální název:
Original Name:
11. silniční prapor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1961-01.02.1964 1. armáda
01.02.1964-10.07.1968 5. silniční brigáda
10.07.1968-01.09.1969 Západní vojenský okruh
01.09.1969-01.12.1991 1. armáda
01.12.1991-01.01.1992 Západní vojenský okruh
01.01.1992-01.04.1992 Vojenské velitelství Západ
Dislokace:
Deployed:
01.09.1961-DD.MM.1967 Stříbro, ? /
DD.MM.1967-DD.MM.1971 Záluží, ? /
DD.MM.1971-DD.MM.1974 Ústí nad Labem, ? /
DD.MM.1974-01.04.1992 Jince, ? /

Velitel:
Commander:
01.09.1961-DD.MM.1964 , ( )
DD.MM.1964-DD.MM.1968 Hauer, Josef (Podplukovník)
DD.MM.1968-DD.MM.1986 , ( )
DD.MM.1986-DD.MM.1990 Ciml, Adolf (Major)
DD.MM.1990-01.04.1992 , ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
krycí číslo VÚ 4570
Zdroje:
Sources:
VÚA-VHA Praha, fond 1942 (5. silniční brigáda), kronika
URL : https://www.valka.cz/11-silnicni-prapor-1961-1992-t54541#594255Verze : 1
MOD