Main Menu
User Menu

47. rota radiotechnického zabezpečení "S" [1965-1991]

47th Electronic Support Company "S"

     
Název:
Name:
47. rota radiotechnického zabezpečení "S"
Originální název:
Original Name:
47. rota radiotechnického zabezpečení "S"
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1965
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1965-01.09.1969 47. prapor radiotechnického zabezpečení
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
01.09.1965-01.11.1991 Praha, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
DD.MM.1978-01.11.1991 VÚ 1107 Praha
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 359 ( prapor radiotechnického zabezpečení),
URL : https://www.valka.cz/47-rota-radiotechnickeho-zabezpeceni-S-1965-1991-t51044#457424Verze : 0
MOD

47. rota radiotechnického zabezpečení "S"




byla podřízena v období
01.09.1965-01.09.1969 47. prapor radiotechnického zabezpečení


Zdroj: Vojenský ústřední archiv / Vojenský historický archiv Praha; Fond č. 359
URL : https://www.valka.cz/47-rota-radiotechnickeho-zabezpeceni-S-1965-1991-t51044#582406Verze : 0