Main Menu
User Menu

4. dělostřelecká divize [1956-1962]

4th Artillery Division

     
Název:
Name:
4. dělostřelecká divize
Originální název:
Original Name:
4. dělostřelecká divize
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1956
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1962
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1956-15.07.1958 Velitelství dělostřelectva 1. vojenského okruhu
15.07.1958-01.09.1962 Velitelství dělostřelectva
Dislokace:
Deployed:
01.10.1956-01.09.1962 Jince, ? /
Velitel:
Commander:
01.10.1956-01.09.1962 Barák, Bohuslav (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1956-01.10.1960 323. raketometná brigáda
01.10.1956-01.10.1958 322. těžká dělostřelecká brigáda
01.10.1957-30.04.1962 4. průzkumný dělostřelecký oddíl
01.10.1958-01.09.1962 322. těžká dělostřelecká brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.10.1956-01.09.1962 VÚ 7510 Jince
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha - Olomouc, fond ČSLA- (4. dělostřelecká divize)
URL : https://www.valka.cz/4-delostrelecka-divize-1956-1962-t50861#406802Verze : 0
MOD