Main Menu
User Menu

31. rota letištního a radiotechnického zabezpečení [1985-1992]

31st Air Base and Electronic Support Company

     
Název:
Name:
31. rota letištního a radiotechnického zabezpečení
Originální název:
Original Name:
31. rota letištního a radiotechnického zabezpečení
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1985
Předchůdce:
Predecessor:
14. rota letištního a radiotechnického zabezpečení
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
31. rota letištního a radiotechnického zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1985-01.10.1991 10. letecká armáda
01.10.1991-31.12.1992 1. smíšený letecký sbor
Dislokace:
Deployed:
01.11.1985-31.12.1992 Bechyně, letiště /

Velitel:
Commander:
01.11.1985-31.12.1992
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.11.1985-31.12.1992 VÚ 6613 Bechyně
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 00000
URL : https://www.valka.cz/31-rota-letistniho-a-radiotechnickeho-zabezpeceni-1985-1992-t50182#456695Verze : 0
MOD
31. rota letištního a radiotechnického zabezpečení


Krycí číslo: VÚ 6613


Zřízení: 01.11.1985
Zrušeni: 31.12.1992 -
01.01.1993 předána do složení AČR
Dislokace: Bechyně , letiště


Zabezpečovaná jednotka:
31. smíšená letka velení a průzkumu


Zdroj: www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/31-rota-letistniho-a-radiotechnickeho-zabezpeceni-1985-1992-t50182#193262Verze : 0