Main Menu
User Menu

Spojovací prapor [2002-2007]

Signal Battalion

     
Název:
Name:
Spojovací prapor
Originální název:
Original Name:
Spojovací prápor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2002
Předchůdce:
Predecessor:
5. spojovacia brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.2007
Nástupce:
Successor:
Základňa mobilných komunikačných a informačných systémov
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2002-01.04.2007 Veliteľstvo pozemných síl
01.04.2007-01.10.2007 Spojovacie veliteľstvo
Dislokace:
Deployed:
01.07.2002-01.10.2007 Ružomberok, kasárny

Velitel:
Commander:
01.07.2002-01.12.2003 Slovák, Štefan (Podplukovník)
01.12.2003-01.11.2005 Ladra, Jiří (Podplukovník)
01.11.2005-01.10.2007 Pobijak, Štefan (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ján Lichner, Jaroslav Nižňanský, Imrich Purdek, Milan Šmida, Pavol Vitko - V službách vlasti, demokracie a mieru, Magnet Press, ISBN 978-80-89169-14-6
URL : https://www.valka.cz/Spojovaci-prapor-2002-2007-t49061#305304Verze : 0
MOD
Znak Spojovacího praporu





Zdroj: www.aukro.cz
URL : https://www.valka.cz/Spojovaci-prapor-2002-2007-t49061#255642Verze : 0
MOD