Main Menu
User Menu

4. letecká technická opravna [1964-1978]

4th Aircraft Technical Repair Bechyně

     
Název:
Name:
4. letecká technická opravna
Originální název:
Original Name:
4. letecká technická opravna Bechyně
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1964
Předchůdce:
Predecessor:
?
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1978
Nástupce:
Successor:
14. vrtulníková letka (Technické oddělení)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1964-31.08.1965 4. Armáda (Tábor)
01.09.1965-31.08.1969 Střední vojenský okruh
01.09.1969-31.08.1974 4. Armáda (Písek)
01.09.1974-DD.MM.1978 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1964-DD.MM.1978 Bechyně, letiště /

Velitel:
Commander:
01.09.1964-DD.MM.1974 Jareš, Stanislav (Kapitán)
DD.MM.1974-DD.MM.1976 Trávníček, ? (Poručík)
DD.MM.1978-DD.MM.1978 Šutka, Ernest (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 9544 Bechyně
Zdroje:
Sources:
Vojenský historický archiv Praha
www.valka.cz
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/4-letecka-technicka-opravna-1964-1978-t48790#189896Verze : 0