Main Menu
User Menu

Zlaté Návrší

okr. Trutnov

     
Název:
Name:
Zlaté Návrší
Originální název:
Original Name:
Zlaté Návrší
Další názvy:
Other Names:
Goldhöhe
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Dolní Dvůr
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°40'54.305"N 15°41'12.633"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
Natáčela se zde část filmu "S tebou mě baví svět" - nachází se zde budova tzv. Apaluchy.
Zdroje:
Sources:
mapy.cz
URL : https://www.valka.cz/Zlate-Navrsi-t46859#650400Verze : 1