Main Menu
User Menu

Dobřany

okr. Rychnov nad Kněžnou

     
Název:
Name:
Dobřany
Originální název:
Original Name:
Dobřany
Další názvy:
Other Names:
Plebanie
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Rychnov nad Kněžnou
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°19'19.649"N 16°17'07.53"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1361
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
zřícenina hradu Dobřany
Kostel svatého Mikuláše
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
V období 1. republiky součást politického a soudního okresu Nové Město nad Metují.
Zdroje:
Sources:
https://www.obecdobrany.cz/
portal.gov.cz
URL : https://www.valka.cz/Dobrany-t44018#305331Verze : 0