Main Menu
User Menu

Severozápadní front [1940-1940]

Северо-Западный фронт / North-Western Front

     
Název:
Name:
Severozápadní front
Originální název:
Original Name:
Северо-Западный фронт
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.01.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
26.03.1940
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
07.01.1940-26.03.1940 Lidový komisariát obrany
Dislokace:
Deployed:
07.01.1940-26.03.1940 východoevropské válčiště
Velitel:
Commander:
07.01.1940-26.03.1940 Timošenko, Semjon Konstantinovič (armádní velitel 1. stupně)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
07.01.1940-26.03.1940 Smorodinov, Ivan Vasiljevič (armádní velitel 2. stupně)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
00.01.1940-28.03.1940 13. armáda
07.01.1940-28.03.1940 7. armáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Komandnyj i načalstvujuščij sostav Krasnoj Armii v 1940-1941 gg. Struktura i kadry centralnogo apparata NKO SSSR, vojennych okrugov i obščevojskovych armij. Dokuměnty i matěrialy. Moskva, Letnij sad 2005.
URL : https://www.valka.cz/Severozapadni-front-1940-1940-t41438#497115Verze : 1
MOD