Main Menu
User Menu

Velitelství Normanské ostrovy [1940-1944]

Command Channel Islands / Befehlshaber Kanalinseln

     
Název:
Name:
Velitelství Normanské ostrovy
Originální název:
Original Name:
Befehlshaber Kanalinseln
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.08.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1944
Nástupce:
Successor:
Velitelství branné moci Normanské ostrovy
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
28.08.1940-01.06.1941 Schmettow, Rudolf von (Oberst)
01.06.1941-01.09.1943 Müller, Erich (Generalmajor)
01.09.1943-01.10.1944 Schmettow, Rudolf von (Generalmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.axishistory.com
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-Normanske-ostrovy-1940-1944-t36803#593628Verze : 0
MOD