Main Menu
User Menu

Instrukční brigáda útočných děl 920 [1944-1945]

920th Assault Gun Instruction Brigade / Sturmgeschütz-Lehr-Brigade 920

     
Název:
Name:
Instrukční brigáda útočných děl 920
Originální název:
Original Name:
Sturmgeschütz-Lehr-Brigade 920
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.09.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.09.1944-02.10.1944 VIII. armádní sbor
02.10.1944-09.01.1945 9. armáda
09.01.1945-23.01.1945 VIII. armádní sbor
24.01.1945-08.05.1945 Skupina armád Visla
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
02.09.1944-08.05.1945 Kapp, Wolfgang (Major)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Instrukcni-brigada-utocnych-del-920-1944-1945-t36522#537376Verze : 0
MOD