Main Menu
User Menu

Uralský vojenský okruh [1941-1945]

Ural Military District / Уральский военный округ

     
Název:
Name:
Uralský vojenský okruh
Originální název:
Original Name:
Уральский военный округ
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.06.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Uralský vojenský okruh
Datum zániku:
Disbanded:
09.07.1945
Nástupce:
Successor:
Uralský vojenský okruh
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
13.06.1941-09.07.1945 Sverdlovsk, ? /
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.01.1942-01.05.1942 171. střelecká divize
26.02.1943-11.03.1943 Uralský dobrovolnický tankový sbor
11.03.1943-02.06.1943 30. tankový sbor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Uralsky-vojensky-okruh-1941-1945-t34357#514994Verze : 0
MOD