Main Menu
User Menu

61. křídlo pro přepravu jednotek [1943-1945]

61st Troop Carrier Wing

Vytvořen jako 61st Troop Carrier Wing 5.6.1943
Aktivován 13.6.1943
Podřízen I Troop Carrier Command
Deaktivován 4.10.1945
přetvořen na 61st Fighter Wing
Deaktivován 31.10.1950

Komponenty

Nezmiňovány pro velké množství častých změn

Stations
Fayetteville, Pope Field , 13.6.1943
Knob Noster, Army Air Base, Knob Noster , červenec 1943 - 4.10.1945

Commanders
Col Tracy K Dorsett, červen 1943
Col Reed G Landis, prosinec 1943 - 4.10.1945

Campaigns
American Theater

Decorations
None

Insigne
None
URL CZ: https://www.valka.cz/61-kridlo-pro-prepravu-jednotek-1943-1945-t29469#105011Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/61st-Troop-Carrier-Wing-t29469#105011Version : 0