Main Menu
User Menu

25. protiletadlová dělostřelecká divize [1944-1945]

25th Anti-Aircraft Artillery Division / 25. Flak-Division

     
Název:
Name:
25. protiletadlová dělostřelecká divize
Originální název:
Original Name:
25. Flak-Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Generál protiletadlového dělostřelectva Jih
Datum zániku:
Disbanded:
02.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1944-DD.09.1944 Letecká armáda 2
DD.09.1944-02.05.1945 Velící generál německého letectva v Itálii
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1944-10.02.1945 Hippel, Walter von ( )
10.02.1945-02.05.1945 Vorbrugg, Oskar ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/ground/flak/25fladiv.htm
URL : https://www.valka.cz/25-protiletadlova-delostrelecka-divize-1944-1945-t2669#425838Verze : 0
MOD