Main Menu
User Menu

7. protiletadlová dělostřelecká divize [1941-1945]

7th Anti-Aircraft Artillery Division / 7. Flak-Division

     
Název:
Name:
7. protiletadlová dělostřelecká divize
Originální název:
Original Name:
7. Flak-Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství protivzdušné obrany 7
Datum zániku:
Disbanded:
17.04.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1941-23.02.1945 Letecká župa VI
23.02.1945-17.04.1945 III. protiletadlový dělostřelecký sbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1941-13.02.1942 Burchard, Heinrich ( )
21.02.1942-28.02.1943 Eibenstein, Rudolf ( )
01.03.1943-09.07.1944 Burchard, Heinrich ( )
01.08.1944-17.04.1945 Erhard, Alfred ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/ground/flak/7fladiv.htm
URL : https://www.valka.cz/7-protiletadlova-delostrelecka-divize-1941-1945-t2652#425816Verze : 0
MOD